COVID-19 produktai

UAB „Primum“ įgyvendina Europos regioninės plėtros fondo lėšomis dalinai finansuojamą projektą „Skaidrių apsauginių veido skydelių ir pertvarų, skirtų kovoti su COVID-19, gamyba“

 

UAB „Primum“ įkurta 2011 m. Įmonės vykdoma veikla – reklamos gaminių spaudos paslaugos. Įmonės tikslas – kiekvienam klientui pateikti jo individualius poreikius atitinkančius gaminius, užtikrinti aukštą gaminamos produkcijos kokybę už konkurencingą kainą. Gaminami produktai atitinka aukštus kokybės reikalavimus, taip pat klientų keliamus techninius, dizaino reikalavimus. Reklamos gaminių gamybinėje linijoje atliekami spaudos darbai naudojant skaitmeninės spaudos technologiją.

Vykdant projektą įmonė įsigys įrenginį, kurio pagalba įmonė gamins produktus, skirtus kovai su COVID-19 – apsaugines skaidrias veido kaukes ir pertvaras. Tikslinės grupės ir jų poreikiai – tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, norintys apsisaugoti nuo COVID-19. Įmonėje iki šiol prekės, skirtos kovai su COVID19 nebuvo gamintos, nes UAB Primum neturėjo tam skirtos gamybinės įrangos. Įsigijus naują įrenginį pagerės ne tik įmonės produktyvumas ir konkurencingumas, tačiau prisidedama ir prie bendro visuomeninio tikslo – gaminami produktai padės kovoti su viruso plitimu.

UAB „Primum“ Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-T-859-01 „COVID-19 produktai”, projekto numeris 03.3.1-LVPA-T-859-01-0059.

Projekto tikslas – įrangos, skirtos gaminti produktus kovai su COVID-19, įsigijimas.

Projektui įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 141.575,18 Eur investicijų suma.

Projekto įgyvendinimo trukmė 2 mėnesiai.

Daugiau informacijos apie įmonę pateikiama internete https://reklamai.lt/